Bajta PR' NAS Šport KK Ravne na pokalu XC Griči (FOTO)
KK Ravne na pokalu XC Griči (FOTO) PDF natisni E-pošta
Prispeval KK Ravne, foto: Vojko Belaj, Frane Kranjec
Četrtek, 24 April 2014 06:42

Na velikonočni ponedeljek, 21. aprila, je v Vrtojbi pri Novi Gorici potekala mednarodna gorskokolesarska tekma za Slovenski pokal XC Griči, ki se je je ob najboljših slovenskih udeležilo tudi veliko italijanskih kolesarjev. Tekme, ki se je točkovala za Slovenski pokal v krosu, ni bila lahka, predvsem zaradi dežja, mraza in primorskega peska.

Udeležili so se je tudi kolesarji Kolesarskega kluba Ravne na Koroškem in dosegli naslednje uvrstitve: Rok Naglič je v kategoriji U19 tokrat zasedel 7. mesto, Teo Pečnik (U13) je bil po dolgem času na 2. mestu, Žan Belaj (U13) je zasedel 10. mesto, Tomaž Šinigoj (U15) pa je bil na koncu osmi. Jernej Šinigoj je zasedel med veterani 10. mesto.

Fotogalerija 1 (Vojko Belaj) in fotogalerija 2 (Frane Kranjec).