Prispeval Uredništvo Bajte, foto: Dejan Vertačnik
Nastja Gabor, mlada Korošica, ki je navdušila v oddaji Slovenija ima talent. Nastja si je s svojim nespornim pevskim talentom izborila trikrat DA s strani sicer zahtevne režije, ki jo je poimenovala tudi "biser iz Dravograda".

Jure Ivartnik, odbojkar PDF natisni E-pošta
Prispeval Uredništvo Bajte
Ponedeljek, 31 Maj 2010 16:26
Jure Ivartnik
Jure Ivartnik, 23-letni odbojkar iz Mežice, je član prvoligaške ekipe Astec Triglav iz Kranja. V letošnji sezoni je bil odlični prosti igralec izbran v "All Stars" postavo prve slovenske odbojkarske lige, v katero se uvrstijo najboljši posamezniki v državnem prvenstvu.

Zala Janet, odbojkarica PDF natisni E-pošta
Ponedeljek, 12 April 2010 16:49
Zala Janet
Zala Janet, študentka Ekonomske fakultete v Ljubljani, je odbojkarica in kapetanka OK Prevalje, ki je v letošnjem letu v (2009/10) z naskokom osvojil naslov prvaka v drugi ženski odbojkarski ligi in se tako uvrstil v najmočnejše tekmovanje v Sloveniji.

Tina Kelenberger, nogometašica in trenerka PDF natisni E-pošta
Ponedeljek, 22 Marec 2010 22:42
Tina Kelenberger
Tina Kelenberger je selektorka nogometne dekliške reprezentance U17, pomočnica selektorke v reprezentanci U19, vodja programa za dekleta pri NK Interblock - Brinje (trenerka deklet U14 in pomočnica pri selekciji U17) ter aktivna članica ŽNK HV TOUR Slovenj Gradec.

Aleš Gorza, alpski smučar PDF natisni E-pošta
Torek, 09 Marec 2010 13:36
Aleš Gorza
Aleš Gorza je vrhunski alpski smučar, ki že skoraj deset let zastopa barve slovenske reprezentance v svetovnem pokalu. 29-letni Črnjan je na letošnjih OI v Vancouvru zasedel deseto in enajsto mesto. Prav v Whistlerju si je leta 2008 v superveleslalomu privozil tudi prve stopničke.